sobota, 12 kwietnia 2014

Demi Lovato 'bądź swoją siłą' Demi Lovato 'staying strong'

Jesteśmy już praktycznie w połowie kwietnia. Jeszcze tylko 3 miesiące i koniec szkoły. Bardzo szybko minął jesienno-zimowy okres i mamy wiosnę. Czas, kiedy przyroda budzi się z okrytego puchem snu i rozpoczyna życie. Już niedługo Wielkanoc oraz przerwa świąteczna, a co się z tym wiąże- więcej czasu na wszystko. Ostatnio od mojej koleżanki z klasy pożyczyłam książkę Demi Lovato 'bądź swoją siłą' przez 365 dni w roku. Jest to coś w rodzaju kalendarza, na każdy dzień mamy wyznaczony cel do zrobienia i jakiś ciekawy cytat oraz interpretację tego tekstu przez Demi. Jest to niesamowita książka, dzięki której dowiadujemy się czegoś o tej niesamowitej piosenkarce (poniżej link do jednej z jej piosenek). Demi w tej lekturze pomaga nam znaleźć siłę w sobie samej i sprawić, byśmy zawsze dał radę z wszystkim. Opiera to na swoich przeżyciach.Ostatnio moja ciocia poleciła mi film 'Złodziejka Książek', który mam nadzieję dziś obejrzeć. Jest to film o dziewczynce, która zostaje wysłana do niemieckiej rodziny zastępczej w czasie II wojny światowej. Poniżej link do tego filmu:

Hi! Today I want to describe stunning Demi Lovato's book called 'staying strong 365 days a year'. It's something like calendar with aims and quote with Demi's interpretatnion. It's wonderful book in my opinion and we can know something new about this brilliant singer. We have to learning how to be strong in every sytuations.


My aunt recommended me movie called 'The Book Thief'. I haven't watched it yet. It' link for this film witch polish titles:   The Book Thief