Challenges

 Book Challenge
30-Day Book Challenge to moje pierwsze wyzwanie.Już od dawna planowałam je zrobić, ale niezbyt to wychodziło, a teraz mam około dwóch tygodni wolnego, więc będzie lepiej z czasem i mam nadzieję że choć trochę usystematyzuję pojawianie się postów, ale jak już mówiłam jest to dość trudne, szczególnie w tygodniu w natłoku obowiązków.Jutro pojawi się pierwsza część wyzwania.
Today it's little announcement. Tomorrow I'm going to start 30-Day Book Challenge. Unfortunately I can't publicate post every day so I gonna make post with couple days. I planned this challenge for long time, but I don't have time, especially in week... But I think that you enjoy this challenge :)


30-day book challenge #1

30-day book challenge #2 

30-day book challenge #3 

30-day book challenge #4 Okładkowa LoveMoje drugie czytelnicze wyzwanie, 
o którym dowiedziałam się przez przypadek. Od razu mi się spodobało 
i postanowiłam wziąć w nim udział. Chodzi w nim o to, by pozachwycać się okładkami książek. Więcej po kliknięciu w baner obok! U mnie z czasem dość krucho, ale postaram się czytać więcej, by dzielić się z wami jak najlepszymi okładkami. Zachęcam Was również do wzięcia udziału :)
My second chellenge is perfect to me. You must read books and delight with cover! Unfortunately I don't have so much time but I'll try to read more books to show us really good covers! :) 

Książki biorące udział w wyzwaniu:
Books in this challenge: